Car electronics and multimedia integration
Mūsu produkcija
RNS510 Code Hunter (WIN XP (SP3), WIN7, WIN8)

RNS510 Code Hunter (WIN XP (SP3), WIN7, WIN8) - mūsu bezmaksas programma lai atrastu kodu navigācijas sistēmās (VW, Seat, Skoda).
Savienojums - 1,2,3 pin RNS510 (26 pin). Adapteris USB-> RS232 - jebkurš piemērots. Lejupielādēt.

Stūres vadības adapteri (stūres pogu interfeisi)

Mūsu uzņēmums izstrādā, testē un gatavai sistēmai uzstāda stūras vadības adapterus priekš Alpine, Pioneer, Sony, JVC, Kenwood, Blaupunkt, Panasonic, Clarion un citām galvas ierīcēm.

Ar minētā adaptera palīdzību Jūs varēsiet vadīt augstākminētas ierīces ar oriģinālajām pogām uz stūres.

Mūsu adapteri ir universāli lietojami. Tie ir lietotājam viegli pārprogrammējami uz jebkuru cita ražotāja magnetolu. Lai to izdarītu, nepieciešams veikt attiecīgu pogu kombināciju (skatīties dokumentācijā). 

Alpine, Pioneer, Kenwood ar Bluetooth funkciju var izmantot stūres telefona vadības pogas !

CAN BUS līnijas adapteri

Mūsu uzņēmuma inženieru izstrādāti, pārbaudīti plaša sortimenta adapteri, kas savietojami ar automašīnas CAN BUS līniju.
Populārākie produkti:
1. Adapteri, lai automašīnas stūres vadības pogas strādātu ar neoriģinālo magnetolu. Papildus informāciju meklējiet “Stūres vadības adapteri” sadaļā.
2. Adapteri, lai ieslēgtu oriģinālo (OEM) audio pastiprinātāju, magnetola (Head Unit) nomaiņas gadījumā.
Papildus informāciju meklējiet ”Pastiprinātāju adapter OEM”.
3. CAN BUS-TAXI adapteri, kas nepieciešami, lai strādātu taksometra skaitītājs automašīnā, kur nav atrodami analoga tipa signāli.

P.S. CAN BUS tipa adapteri var tikt izgatavoti pēc individuāla pieprasījuma.

Pastiprinātāja adapteri (ieslēdzēji)

Minētais adapteris (ieslēdzējs) ļauj, nomainot oriģinālo (OEM) magnetolu, saglabāt automašīnas oriģinālo (OEM) audio pastiprinātāju.

OEM (Original equipment manufacturer) - tas ir audio pastiprinātājs, magnetola vai jebkura cita ierīce, kas ir uzstādīta automašīnas ražotnē.

Vienkāršāk izsakoties, šis adapteris ir nepieciešams, piemēram, ja Jūs esat izlēmis uzstādīt Pioneer magnetolu, izmantojot pilnvērtīgi pārējo audio sistēmu (ražotnē ustādītu audio pastiprinātāju un skaļruņus).

"TOYOTA AMP" - Ierīces ir testētas uz: Toyota Land Cruiser 100, 120 Prado, 150, TUNDRA, SEQUOIA, Lexus RX... (->2009...).
"Jeep CAN AMP"Ierīces ir testētas uz: Jeep Grand Cherokee (2006...) un  Jeep Wrangler (2011-2012->).
"VW CAN AMP" - Ierīces ir testētas uz: VW Touareg, VW T5 (2003-2005->).

Vairāk informācijas mūsu interneta veikalā.

Hi-Level adapteri ("Remote by sound")

Skaņas signāla pārveidotājs.
Šāds pārveidotājs ir nepieciešams mūsdienīgām oriģinālajām (OEM) audio sistēmām. Adapteris pārveido augstā līmeņa (skaļruņu) skaņas signālu no magnetolas uz lineāro (RCA) signālu, kuru var izmantot neoriģinālais pastiprinātājs.
Svarīgākā atšķirība no līdzīgas specifikācijas produktiem - skaņas signāla analīze !
Minētais adapteris emitē ieslēgšanās (remote) signālu, parādoties ieejā skaņas signālam.

* Dokumentācija (LV., ENG., RUS.)

SPDIF adapteris IN / OUT (BMW DSP, Hyundai, KIA)

SPDIF “ciparu“ audiosignāla pārveidotājs priekš BMW (Е38, Е39, Е46, Е53) audio sistēmām ar DSP (Digitālais  Skaņas Procesors), Hyundai, KIA u.c. Pieejami divu veidu adapteri: RCA --> SPDIF un SPDIF --> RCA).
1. variants parasti ir nepieciešams BMW automašīnām ar DSP procesoru (sistēmās ar disku mainītāju var izmantot kā AUX IN ), lai pieslēgtu papildus ārējo audio avotu, piemēram, USB adapteri rūpnīcas (oriģinālajai) audio sistēmai.
2. variants biežāk tiek izmantots Hyundai, KIA ar OEM ārējo audio pastiprinātāju. Adapteris pārveido “ciparu” signālu uz STEREO izeju (RCA), lai varētu pievienot papildu (aftermarket) audio pastiprinātāju (vai procesoru).

Papildus informāciju meklējiet ”Pastiprinātāju adapter OEM”

ACCUPLUS - automašīnas akumulatora aizsardzība ar taimeri.

ACCUPLUS * - automašīnas akumulatora aizsardzība ar taimeri.
ACCUPLUS ir elektronisks taimers, kas paredzēts gadījumos, kad nepieciešams barot kādu papildus ierīci, piemēram, videoreģistratoru, pa to laiku, kamēr automašīna atrodas enerģijas taupīšanas režīmā (aizdedzes atslēga izņemta un papildus patērētāji atslēgti). Kad akumulatora spriegums nokrīt līdz noteiktajam lielumam, ACCUPLUS atslēgs pievienoto ierīci. Papildus noderīga funkcija ir iespēja atslēgt pievienoto ierīci pēc noteikt laika posma, kad ir izslēgts ACC (atslēgas stāvokļa) signāls. Tā var tikt pievienots griestu monitors ar DVD atskaņotāju vai magnetafons.

* Dokumentācija (LV., ENG., RUS.)