Car electronics and multimedia integration
Pakalpojumi
Audio / Video remonts, programmēšana, modernizācija

Automagnetolas atkodēšana iespējama, Jums uzgaidot, pie mums uz vietas ( 15 minūtes līdz 1 stunda ), pakalpojuma cena no 25.00 EUR.
Navigācijas sistēmu atkodēšana aizņem vairāk laika ( no 15 minūtēm līdz vairākām dienām), pakalpojuma cena no 30.00 līdz 150.00 EUR.
Mūsu datu bāzē OEM oriģinālās magnetolas sarakstā var atrast savu magnetolu pēc automašīnas markas. Aprakstā uzrādīta precīzas atkodēšanas izmaksas un cita noderīga informācija.
Svarīga informācija:
1. Magnetolas izņemšana no automašīnas ir IEKĻAUTA atkodēšanas cenā, ja izņemšanas laiks neaizņem vairāk par 10-15 minūtēm.
2. Atseviški jāmaksā par magnetolas vai navigācijas noņemšanu, ja ir nepieciešami speciāli instrumenti vai demontāžas ilgums pārsniedz 10-15 minūtes, izmaksas no 5.00 līdz 50.00 EUR.
3. Cenas par pakalpojumiem ir norādītas bez PVN.

Audio / Video / USB / iPhone / Android / Uzstādīšana

Piedāvājam uzstādīt adapterus mūzikas atskaņošanai: no USB nesēja (flash atmiņas), telefona ar Android sistēmu (vai cita ar Android savietojuma ierīce), iPhone, iPad, iPod (vai cita ar Apple savietojama ierīce). Audi, BMW, Lexus, Mercedes, Honda, Porsche, Subaru, Toyota, Volkswagen, Volvo vai citas OEM (oriģinālai) audio sistēmai (t.sk. ar MOST optisko sistēmu) uzstādīto adapteri varēs vadīt ar magnetolas, navigācijas sistēmas pogām un pogām uz stūres. „OEM rūpnīcas radio” sarakstā Jūs variet pārbaudīt audio sistēmas savietojamību.

Mūsu speciālisti iesaka „Dension” firmas produkciju (Ungārijā ražots) un „Trioma” ražojumu (izstrādāts Krievijā). Šo firmu ražojumi atšķiras ar lielisku skaņas kvalitāti un plašo funkcionalitāti. Tie ir pierādījuši sevi, jo strādā bez atteikumiem un „gļukiem”.
Adaptera uzstādīšanas (instalācijas) izmaksas – no 40.00 EUR.
Adaptera uzstādīšanas (instalācijas) izmaksas automašīnās ar optisko (MOST) līniju – no 100.00 EUR.

P.S. Lielākajai daļai USB, iPhone adapteru ir papildus „AUX” ieeja (nepieciešama atsevišķa pāreja).

Cenas norādītas bez pievienotā vērtības nodokļa (PVN).

Adapterus iegādāties iespējams pie mums „uz vietasofisā vai pasūtīt interneta veikalā.
Mūsu interneta veikalā adapteriem (un ne tikai) ir noradīts reālais noliktavas atlikums, kas atrodams mūsu ofisā Rīgā.

Laba automašīnas salona skaņas un vibroizolācija ir viens no svarīgākajiem vadītāja, kā arī pasažieru komforta elementiem.
Auto ražotāji pievērš visai maz uzmanību šim faktoram, tādēļ vibroizolācijas trūkuma problēma risina
-augstvērtīgas auto akustikas ražotāji
-specializēti uzņēmumi, kas izgatavo skaņas izolējošus materiālus.

Pašlīmējošie vibro izolatori (ar pretkorozijas komponenti), skaņas izolējošie materiāli, siltumizolatori, pret čīkstēšanas materiāli loksnēs, rulonos vai šķidrā mastika – tas pat nav viss sortiments, lai samazinātu vibrāciju, trokšņus un čīkstoņu Jūsu iemīļotajā automašīnā.
Balstoties uz personīgo pieredzi, mūsu speciālisti rekomendē:
STP (Krievija) – uzņēmums Standartplast, visplašākā izvēle, atvieglinātie materiāli aviācijas vajadzībām (STP AERO).
Gladen (Vācija) - uzņēmums Gladen Audio, sortimentā ir trīsslāņu (sendvičs) materiāls.
Focal (Francija) – uzņēmums ar bezkompromisa kvalitātes līmeni. Kvalitatīvu audio sistēmu cienītājiem.

Automašīnas skaņas izolācijas apstrādes aptuvenās izmaksas (vibro izolācija + skaņas izolācija + „pretčīkstēšanas” materiālu uzklāšana):
1. VIENAS durvis ar 3 (trīs) materiālu slāņiem – no 50.00 līdz 70.00 EUR.*
2. PILNA automašīnas skaņas izolēšana ar 2-3 slāņiem (izmaksas ietekmē automašīnas virsbūves tips) – no 600.00 līdz 900.00 EUR. (summa iekļauj grīdas, griestu, durvju, bagāžas nodalījuma , apšuvumu utt. skaņas izolācijas darba (pakalpojuma) izmaksas).*
*Materiālu izmaksas NAV IEKĻAUTAS.

Pakalpojumu cenas ir norādītas bez pievienotā vērtības nodokļa (PVN).

Dažus no mūsu veiktajiem, skaņas, vibro, siltuma izolācijas darbus aplūkojiet sadaļā „Instalācija” vai meklētājā ierakstiet „skaņas" vai "izolācija”.
Materiāli skaņas izolācijas patstāvīgai līmēšanai variet iegādāties mūsu ofisā vai pasūtīt interneta veikalā.

Mēs uzstādām magnetolas, multimediju un navigācijas komplektus (ar USB, BLUETOOTH, DVD, TV u.c.). Sākot ar vienkāršiem komplektiem (magnetola un skaļruņu pāris) līdz multimediju centriem ar navigāciju un interneta pieslēgumu (piemēram, Apple TV). Mūsu uzdevums ir saglabāt maksimāli oriģinālo (stock) izskatu. Tas nozīmē, ka papildus uzstādītās iekārtas būs maksimāli noslēptas un pieskaņotas kopējam automašīnas dizainam. Neskatoties uz to, mēs neatsakāmies arī no oriģināliem dizaina risinājumiem.
Dažas no STANDARTA darbu cenām:
1. 1 DIN (standarta izmēra) radioaparāta uzstādīšana – no 10.00 EUR.*
2. Oriģinālā radioaparāta nomaiņa uz citu 1 DIN izmēra magnetolu, piemēram Audi A6 ar Bose sistēmu – no 20 EUR.*
3. 1 DIN izmēra magnetolas ar Bluetooth funkciju uzstādīšana (ar atsevišķa mikrofona izvietošanu) – 65.00 – 70.00 EUR*
4. 2 DIN (dubulta izmēra) magnetolas uzstādīšana -  no 75.00 EUR.*
5. Atpakaļ skata kameras uzstādīšana – no 140.00 līdz 200.00 EUR* (atkarīgs no darba sarežģītības).
*Nepieciešamās pārejas un adapteri summā NAV IEKĻAUTI.

Pakalpojumu cenas ir norādītas bez pievienotā vērtības nodokļa (PVN).

Dažus no mūsu paveiktajiem darbiem variet aplūkot sadaļā „Instalācija”.
Iegādāties magnetolu, navigācijas sistēmu vai multimediju komplektu variet mūsu interneta veikalā.

Piedāvājam uzstādīt jaunas vai nomainīt sabojātas FM, TV, GPS automašīnas antenas.
Uz vietas ir pieejams plašs klāsts speciāli izgatavotas antenas priekš automašīnām Audi, BMW, Honda, Lexus, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Porsche, Seat, Subaru, Toyota, VW, Volvo u.c.
Mūsu speciālisti rekomendē itāļu firmas "Calearo" produkciju. Šīs kompānijas ražotās antenas ir kvalitatīvas un ar korektiem raksturlielumiem.
Uzstādīšanas vai antenas nomaiņas izmaksas sākot no 20.00 EUR.

Pakalpojumu cenas ir norādītas bez pievienotā vērtības nodokļa (PVN).

Automašīnas antenas iegādāties iespējams pie mums „uz vietasofisā vai pasūtīt interneta veikalā.
Mūsu interneta veikalā adapteriem (un ne tikai) ir noradīts reālais noliktavas atlikums, kas atrodams mūsu ofisā Rīgā nevis piegādātāju noliktavās.

Vadības bloku programmēšana, adaptācija:

Pēc oficiālās auto centru informācijas, pēc drošības spilvenu vai drošības jostu nostrādāšanas SRS (airbag) drošības spilvenu vadības bloks diemžēl jāmaina uz jaunu. Tas nozīmē, ka pēc drošības spilvenu un drošības jostu maiņas, nav iespējams nodzēst kļūdas ar standarta metodi no SRS (Airbag) bloka. Parasti šādos gadījumos auto centru diagnostikas iekārtas un universālās diagnostikas neparāda nevienu kļūdu vai arī nav iespējams nodzēst aktuālās kļūdas, lai gan drošības spilveni un drošības jostas ir nenostrādājušas vai nomainītas. Kļūda „Crash Data” – tas ir ieraksts SRS (Airbag) drošības spilvenu vadības bloka atmiņā. Pēc šī ieraksta nodzēšanas vadības bloks ir kā jauns un kļūst pilnvērtīgi strādājošs, diagnosticējams un programmējams ar jebkuru diagnostikas iekārtu.
Piedāvājam „Crash Data” kļūdas nodzēšanu, pārprogrammējam praktiski visus SRS vadības blokus automašīnām līdz 2016. gadam.
-Darba izmaksas „Crash data” kļūdas nodzēšanai SRS vadības modulī (automašīnas izlaiduma gads līdz 2012. gadam) – 35.00 EUR. Cena ir norādīta tikai par programmēšanu. Automašīnas izjaukšana, salikšana, vadības bloku maiņa un citi pakalpojumi neietilpst cenā.
-Darba izmaksas „Crash data” kļūdas nodzēšanai SRS vadības modulī (automašīnas izlaiduma gads no 2012. gada) – 100.00 EUR., piemēram, Toyota, Subaru, Ford un citām. Cena ir norādīta tikai par programmēšanu. Automašīnas izjaukšana, salikšana, vadības bloku maiņa un citi pakalpojumi neietilpst cenā.
-Pilna komplekta darba izmaksas ( izjaukšana, salikšana, devēju maiņa un citi pakalpojumi) no 100.00 EUR līdz 250.00 EUR.
Svarīga informācija:
1. Ja mēs tikai programmējam vadības bloku ( tas ir, Jūs atnesiet SRS bloku un iedodiet mums rokās) tiek pieņemts, ka tas ir saprogrammēts pareizi un korekti. Pretenzijas par SRS vadības bloka darbību netiek ņemtas vērā !
2. Cenas par pakalpojumiem ir norādīta bez PVN.

Detalizētāks mums zināmo elektronisko instrumentu paneļu defektu apraksts atrodams „Remonts” sadaļā.
Šajā sadaļā instrumentu paneļi ir sakārtoti pēc automašīnu markām. Tur pievienots apraksts ar tipiskākajiem defektiem un to remontu iespējām un izmaksām. Saraksts tiek nemitīgi atjaunots.

Daļējs (nepilnīgs) saraksts ar mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem:
1. Instrumentu paneļu (spidometru) pārprogrammēšana (kodēšana), ja tiek nomainīts pret citu. Strādājam ar praktiski visu ražotāju piedāvātajiem.
2. Mikroprocesora (kontrollera) nomaiņa instrumentu paneļa nestabilas darbības gadījumā. Tas ir tipisks defekts Audi А3, Audi А4, Audi А6, Audi ТТ, Mercedes Vito, Volkswagen T4 u.c. instrumentu paneļiem (Magneti Marelli , МM4 ražotājs).
3. Instrumentu paneļu apgaismojuma remonts. Tipisks defekts Mercedes, Porsche, Renault u.c.
4. Instrumentu paneļu bultiņu motoriņu remonts/nomaiņa. Tipisks defekts Audi, BMW, Mercedes, Volkswagen u.c.
5. Indikācijas ekrānu (displeja) remonts, kurus ir iespējams atrestaurēt, piemēram, pikseļu (pixel) atjaunošana BMW automašīnās.
6. Indikācijas ekrānu (displeja) nomaiņa, kurus nav iespējams remontēt konstruktīvās uzbūves dēļ. Šāda veida displeji bieži sastopami Audi, BMW, Ford, Skoda, Volkswagen u.c.

Dažas no mūsu piedāvāto pakalpojumu cenām:
1. Instrumenta paneļa remonts (jebkuras markas) no 50.00 EUR.*
2. Audi instrumentu paneļa remonts (Magneti Marelli, ММ4 ražojums) no 140.00 EUR. līdz 200.00 EUR. * („procesora” nomaiņa un degvielas/ temperatūras bultiņu motoriņu nomaiņa).
3. Audi instrumenta paneļa indikācijas displeja nomaiņa – 140.00 EUR.* (VDO ražojums) vai 150.00 EUR.* (MM4 ražojums).
4. Pikseļu atjaunošana („mirušie pikseļi, pixel”) BMW 5. sērijas (e39), 7. sērijas (e38), X5 (E53) – 60.00 EUR.* (pie nosacījuma, ja ir iespējams atrestaurēt).
5. Indikatora nomaiņa („mirušie pikseļi, pixel”) BMW 5. sērijas (e39), 7. sērijas (e38), X5 (E53) – 130.00 EUR.* (ja nav iespējams atrestaurēt).
6. Mercedes Vito instrumenta paneļa remonts no 140.00 EUR.* („procesora nomaiņa un programmēšana”) līdz 200.00 EUR.* („procesora” nomaiņa un bultiņu motoriņu remonts).
7. Instrumentu paneļa apgaismojuma remonts Audi, Mercedes, Porsche u.c., aptuveni 200.00 EUR.*
8. Instrumentu paneļa remonts Volvo S60, S70, V70, S80, XC90 u.c. no 70.00 EUR.*
9. Instrumentu paneļa bultiņu rādītāju remonts (nomaiņa uz jaunu) Volvo, MAN kravas automašīnās no 50.00 EUR.*

Svarīga informācija:
1.
Instrumentu paneļa demontāža ir iekļauta remonta summā, ja tā aizņem NE VAIRĀK kā 10-15 min.
2. Instrumentu paneļa demontāžas izmaksas no 5.00 līdz 50.00 EUR (nepieciešama speciāla aparatūra, vai ja demontāža aizņem vairāk kā 15 min.)
3. Pakalpojumu izmaksas norādītas bez pievienotā vērtības nodokļa (PVN).

* Pakalpojuma norādītajā summa ir iekļautas visas nepieciešamo materiālu un detaļu izmaksas.

ASV izcelsmes automašīnu kodēšana un pārprogrammēšana

Motora vadības bloku (ECU) remonts, programmēšana un kodēšana

Mūsdienīga automašīnas rūpnīcas aizsardzība ietver sevī sarežģītu sistēmu, kas aizsargā auto. Katram automobilim individuāli iestrādāta unikāls atslēgas kods, ar ko tas sazinās starp vadības moduļiem, lai aizsargātos no nesankcionētas lietošanas. Ir daudz darbības, kas var novest pie tā, ka pazūd sinhronizācija starp atslēgu un immobilaizera bloku vai immobilaizera bloku un motora vadības bloku. Jebkuras nesakritības aizsardzības sistēmā rezultātā motora vadības modulis tiks bloķēts (vienkāršākajā gadījumā) un automašīnu nevarēs iedarbināt. Bieži šādas problēmas rodas nosēžoties akumulatoram (piemēram, salonā atstāts ieslēgts apgaismojums) vai „piepīpējot” citu automašīnu.
Atslēgas vai immobilaizera programmācija var būt nepieciešama dažādos gadījumos, piemēram, ja ir nozaudēta atslēga, mehānisku bojājumu rezultātā (avārijas rezultātā), immobilaizera vadības bloka mitruma izraisītu bojājumu rezultātā (pēc ķīmiskās tīrīšanas vai mazgāšanas) u.c.
Piedāvājam pieprogrammēt jaunas atslēgas ar transponderi (čipu), smart-keys (bezkontaktu). Piedāvājam atslēgu remontu, „piešūt” motora, immobilaizera vadības blokus u.c., ja tā ir nomainīta pret citi (lietotu).
-Remonta un programmācijas pakalpojuma cena no 20.00 EUR.*
-Remonta un programmācijas pakalpojuma cena kartiņas-tipa (Renault) atslēgu sistēmām no 50.00 EUR.*
-Lietotu SMART-keys (bezkontaktu, piemēram, Toyota) atslēgu programmācijas pakalpojuma cena no 100.00 EUR.*
* Cena uzrādīta tikai par programmāciju un remontu. Cenā nav iekļautas izmaksas, kas nepieciešamas nepieciešamo moduļu montāžai/ demontāžai/ nomaiņai automašīnā.

Svarīga informācija:
1. Visi pakalpojumi, kas saistīti ar drošības sistēmām, tiek veikti TIKAI TAD, ja var uzrādīt automašīnas īpašnieka dokumentus.
2. Pakalpojumu cenas ir norādītas bez pievienotā vērtības nodokļa (PVN).

Sadaļā „Remonts” Jūs variet atrast precīzas cenas un sarakstu ar vadības moduļiem, sakārtotiem pēc automobiļu markām.
(Saraksts tiek pastāvīgi atjaunots).
Iegādāties atslēgas ar „čipiem”, korpusus atslēgām, atsevišķus „čipus” (RFID transpoderi) un citas nepieciešamās daļas patstāvīgiem eksperimentiem Jūs varat sadaļā: „"Auto Elektronika” mūsu interneta veikalā”.

Signalizācijas, imobilaizeri, meklēšanas sistēmas